ליווי ואחריות

צוות VRF עוסק מעל לעשור בייעוץ, ליווי והתקנת מערכות מיזוג אוויר מתקדמות. הערך החשוב ביותר עבורנו, שמלווה אותנו לאורך כל שנות עבודתנו הוא הקשבה לצרכי הלקוח והתאמה של מערכת מיזוג שתשרת אותו לאורך שנים.
​​​​​​​

כל פרויקט מיזוג מקצועי מתחיל בייעוץ מקיף והקשבה לצרכי הלקוח, ממשיך בהתקנה מוקפדת  שלוקחת בחשבון גורמים רבים כמו עיצוב החלל, יעילות אנרגטית ועוד, ומסתיים בליווי ואחריות לאורך שנים שמבטיחים מוצר יעיל שמחזיר את ההשקעה. אם אתם שואלים את עצמכם עד כמה תצטרכו להשקיע, נוכל לספר לכם שמערכת VRF ומולטי אינוורטר לא בהכרח נחשבת לפתרון הזול ביותר הקיים בשוק, אך ללא ספק מדובר בפתרון המיזוג היעיל ביותר, שמבטיח לכם מקסימום נוחות ויעילות אנרגטית.
ליווי ותכנון
שילוב המערכת במפעלי תעשיה
חלק מלקוחותינו בוחרים להתקין את מערכת VRF ומולטי אינוורטר, במקומות הדורשים טמפרטורה אחידה לאורך כל השנה, דוגמת חדרי מחשבים או חדרי יין. VRF מתכננת ומתקינה מערכות VRF ומולטי אינוורטר גם במפעלי תעשיה הדורשים בקרת טמפרטורה רציפה, תוך מתן ליווי צמוד ושימוש במוצרים איכותיים ממיטב יצרניות המיזוג בארץ.
את המפעלים או חדרי המחשבים, ניתן למזג באופן רציף באמצעות פתרונות המיזוג של VRF ומולטי אינוורטר מבלי להשתמש באנרגיה רבה מדי. חברת VRF מציעה מגוון פתרונות קירור חדשניים למפעלי תעשיה שיבטיחו המשך פעילות תקינה, ללא עליה בלתי מוצדקת בצריכת החשמל. לאחר ההתקנה נשמח להעניק לכם אחריות של 3 שנים על המערכת, ולהעביר לכם הדרכה קצרה לנוחות תפעול לאורך זמן.


שילוב המערכת בעיצוב הקיים
פרט ליתרון של שמירה על טמפרטורה אחידה לאורך זמן וחסכון באנרגיה, ניתן לשלב את מערכת VRF ומולטי אינוורטר בעיצוב הקיים של הבית/המשרד/המפעל . הצוות שלנו עובד בשיתוף פעולה צמוד עם אדריכלים ומהנדסים, כדי להבטיח לכם התאמה מושלמת של המערכת לעיצוב הקיים בחלל. בין אם אתם מתכננים לשלב את המערכת בבית או במשרד, נוכל לשלב את היחידות הפנימיות בחלל באופן שלא יפגע בעיצוב הרצוי. כך למשל, נוכל לשלב את המאיידים בתוך הקיר, מאחורי הטלוויזיה, מאחורי ספריה, בתוך קיר נסתר בחדר היין או בכל מקום אחר שלא יפגע בעיצוב הייחודי שבחרתם.
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק