הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
מיזוג אוויר

פתרונות מיזוג אוויר

חברת VRF מספקת ייעוץ, תכנון והתקנה מקצועית של כל מערכות מיזוג האויר כבר 15 שנה. התמחותנו היא במציאת פתרון מיזוג האוויר האידיאלי עבור החלל הקיים, וביצוע מדוקדק בליווי אדריכלי של מערכות VRF ומולטי אינווטר שיבטיח לכם פתרון חסכוני באנרגיה ומותאם קומפלט לצרכים שלכם.

לכל אחת ממערכות מיזוג האוויר תכונות ייחודיות לה, ויש להכיר אותן לעומק, כדי למצוא את הפתרון המתאים ביותר לחלל הקיים. לפני הכל, חשוב לדעת כי קיים הבדל בין התקנת מערכת מיזוג לבית פרטי ובין התקנת מערכת למשרד או בניין משרדים. ההבדל טמון ביכולת של מערכת מיזוג האוויר לקרר או לחמם את החלל הקיים ובשילובה בקו העיצובי הקיים בבית. 
​​​​​​​
דוגמא טובה לכך, היא מערכת ה-VRF ומולטי אינוורטר, המשלבת חימום תת רצפתי לחלל נעים לאורך כל השנה. המערכת הספציפית הזו כוללת מגוון רחב של יחידות, לאפשרות נוחה יותר של שליטה בטמפטורה ברחבי החלל. מערכות אחרות למיזוג אוויר, לא כוללות יחידות רבות כל כך, ועל כן אופי ההתקנה שלהן יהיה שונה בתכלית. חברתנו מתמחה בהתקנת כל סוגי המערכות הקיימות בשוק- החל מהפשוטות ביותר עד למורכבות שבהן, בהתאם למבנה ולצרכים המשתנים של הלקוחות.
מיזוג אוויר
בין הפתרונות שלנו

מערכת מיזוג אוויר VRF
מערכת מיזוג אוויר הנחשבת לאיכותית והיעילה ביותר בעולם. מערכת VRF ומולטי אינוורטר פועלת על מדחסי אינוורטר ייחודים, שמסוגלים לשנות את תפוקת החשמל הנצרכת בהתאם ליחידות הפנימיות בחלל. מערכת המיזוג בטכנולוגית VRF , מאפשרת חיבור של מספר יחידות קצה למעבה חיצוני יחיד, צעד החוסך בצריכת החשמל ומאפשר שמירה על טמפטורה יציבה ואחידה ללא גלי קור או חום. בנוסף, ניתן לחבר את המערכת למערכות מתוחכמות כגון: בית חכם ומערכות שליטה מרחוק, וכך לשלב חימום וקירור בו זמנית.
צוות VRF עוסק בהתקנת מערכות מיזוג אוויר בטכנולוגית VRF משנת 2002. אנו מתמחים בהתאמת מערכות VRF ומולטי אינוורטר לשטח הפנימי של החלל, תוך אפשרות שליטה נוחה על כל אחת מהיחידות הפנימיות.

מערכת מולטי אינוורטר (ללא VRF)
מערכת זו היא למעשה הדור הבא של המזגנים המפוצלים. מערכת המולטי אינוורטר הינה מערכת מיזוג אוויר המאפשרת לחבר יחידת עיבוי חיצונית אחת, לעד 9 יחידות פנימיות ברחבי החלל. המשמעות היא פתרון כולל למיזוג הבית תוך חיסכון מירבי בחשמל ושליטה בטמפרטורה מכל חדר וחדר. צוות VRF מתמחים בהתקנת יחידות פנימיות מכל הסוגים- יחידות רצפתיות, עיליות, נסתרות ועוד, בהתאם לדרישות העיצוביות של החלל.

מערכת מיני מרכזי אינוורטר
מערכת מיני מרכזי אינוורטר מבוססת על יחידת עיבוי חיצונית המחוברת למקור אחד, המפזר אוויר בכל רחבי הבית. בשונה מהמיזוג המיני מרכזי המפוצל, המאייד יותקן במקום נסתר בבית (למשל, מעל תקרת השירותים או האמבטיה) ויחובר למספר תעלות שיזרימו את האוויר לכל רחבי הבית. מערכת זו נחשבת לפחות חסכונית בחשמל, שכן היא אינה יודעת לשלוט בכמות צריכת החשמל בכל חדר, ובכל הפעלה היא משתמשת במלוא האנרגיה.

אחריות מלאה- הכל נשאר בבית
קיימות עוד מגוון מערכות מיזוג אוויר, בהספקים שונים ובהתאמה לחללים שונים, ויש להיוועץ ביועץ מוסמך כדי לאתר את הפתרון המתאים ביותר עבורכם.
לחברתנו יתרון מובהק בייעוץ והתקנת כל סוגי המערכות והוא, שכל העבודה ללא יוצא מן הכלל מתבצעת מולנו. חברתנו לא מעבירה את העבודה לקבלנים חיצוניים, אלא כל השלבים- החל מהייעוץ וכלה בהתקנת מערכות VRF ומולטי אינוורטר נעשים מולנו, עובדה החוסכת לכם כסף ומאפשרת לכם לקבל מענה מהיר לכל בקשה או פניה.

צרו קשר עם VRF, לקבלת מידע על כל אחד מהפתרונות שלנו, ולייעוץ ממהנדסי מיזוג אוויר מומחים.
Coi בניית אתרים
   הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
דף הבית טלפון פייסבוק