הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
ייעוץ ותיכנון VRF

ייעוץ ותכנון מערכות מיזוג אוויר

חברת VRF מספקת פתרונות ייחודיים להתקנה ושילוב מערכות מיזוג אוויר ברחבי החלל. הודות  לניסיון מקצועי של 15 שנה וצוות מהנדסים ואדריכלים שמלווה כל פרויקט, נוכל להבטיח לכם התאמה מירבית של המערכת לחלל וביצועים איכותיים לאורך זמן.

יתרונות מערכת ה-VRF
מערכת VRF ומולטי אינוורטר הינה מערכת מיזוג אוויר חדשנית המתאימה לחללים שונים ומגוונים. המערכת פועלת על עיקרון שינוי נפח זרימת הקירור. המערכת כוללת יחידת מיזוג אוויר חיצונית המחוברת ליחידות רבות במבנה, ומאפשרת שימוש במספר רב של מאיידים בו זמנית לשליטה מירבית בטמפרטורה בכל חדר. מערכת ה-VRF הייחודית אינה דורשת תרמוסטט לכיבוי, אלא היא פועלות ברציפות ומתאימות את עצמה לטמפרטורה הרצויה בחלל. 
התקנה של מערכת VRF ומולטי אינוורטר בכל חלל שהוא, חוסכת הרבה מאוד חשמל כיוון שאין מעברים בין חום לקור והאנרגיה נצרכת בדיוק בהתאם לדרישה הספציפית מהחלל, מה שמאפשר להקטין את צריכת החשמל בכמעט 50% (!) בהשוואה לכל מערכת מיזוג אוויר אחרת שאתם מכירים. 
ייעוץ ותיכנון
תכנון עד לפרטים הקטנים ב-VRF
בניגוד למערכות מיזוג אוויר רגילות, התקנת מערכת VRF ומולטי אינוורטר דורשת ייעוץ מקדים ותכנון יחד עם אדריכל מקצועי, כדי להבטיח לכם מיזוג יעיל וחסכוני תוך שילוב המערכת בקונספט העיצוב במבנה.

עבודתנו מתחילה בהתקנת המערכת תוך רכישת הציוד המקצועי והאיכותי ביותר, וממשיכה במציאת פתרונות טכניים מתאימים כדי לשלב את המערכת בקונסטרוקציה של החלל, בכפוף לעיצוב המתוכנן או הקיים. אנו ממליצים להתייעץ עם הצוות שלנו מוקדם ככל האפשר, כדי להבטיח שתוכלו להשתמש במערכות בצורה יעילה, חסכונית ומתאימה ביותר עבורכם.


תכנון מערכת VRF ומולטי אינוורטר בחלל מתבצע בשיתוף פעולה מולכם ומול דרישות האדריכל. תכנון המערכת החלל הקיים מחייב להכיר את מגון הפתרונות הקיימים ולהתאימם לתנאי השטח:

  תכנון מקום המנוע ביחס לשטח הקיים
  תכנון מערכות החשמל והאינסטלציה ביחס למערכת מיזוג האוויר
  תכנון ופיזור היחידות השונות ברחבי הבית או המשרד
  ניצול חללים ליחידות נסתרות – מאחורי הקיר, הטלוויזיה, הארונות, הספריה ועוד
  תכנון תריסי האוויר
  מיקום המדחס והמאיידים


שליטה מלאה בטמפרטורה בכל החדרים
יש לקחת בחשבון שכאשר מתקינים מערכת מיזוג אוויר מכל סוג אחר, לא תמיד ניתן לשלוט בטמפטורה בכל החדרים. מערכות ה-VRF ומולטי אינוורטר מבצעות את הכל- הן ממזגות, מחממות (ניתן לשלב חימום תת רצפתי בעת הצורך) ומבטיחות שהבית יהיה ממוזג ונעים כל השנה.
באמצעות ייעוץ מקצועי מחברת VRF תוכלו מפתרונות חסכוניים ויעילים שיבטיחו לכם חדרים ממוזגים ונעימים לאורך כל השנה.

​​​​​​​
Coi בניית אתרים
   הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
דף הבית טלפון פייסבוק