הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
חימום ריצפתי

חימום תת רצפתי בטכנולוגית אינוורטר

VRF מציעה לכם חימום תת רצפתי בהתאמה מושלמת לכל סוגי הריצוף לרבות קרמיקה, שיש, פרקט או אבן, לטמפטורה נעימה ואחידה בחלל לאורך כל השנה. בין שלל הפתרונות שלנו, אנו מתמחים גם בהתקנה וביצוע של כלל מערכות מיזוג אוויר לרבות מערכות VRF ומולטי אינוורטר בהתאמה לחללים השונים

החימום התת רצפתי הוא המילה האחרונה בתחום חימום הבית. הוא מבוסס על משאבות חום המתפקדות בתנאי סביבה קיצוניים ומחממות את המים לצורך חימום החלל. הודות לטכנולוגיית האינוורטר המתקדמת ניתן לחמם רצפות, בריכות שחיה ואף מים לשימושים סניטריים באופן פשוט ויעיל להפליא.


מערכות החימום התת רצפתי משלבות בין מספר טכנולוגיות קיימות- מערכות VRF ומולטי אינוורטר יחד עם מערכת חימום תת רצפתי, לכדי פתרון אחד יעיל וחסכוני, המאפשר חימום יעיל וירוק של חללים ללא בזבוז מיותר של חשמל או אנרגיה.
חימום ריצפתי
פתרונות החימום בשנים עברו
פתרונות החימום הנפוצים בשנים עברו, דוגמת תנורי הנפט, הקמינים והרדיאטורים, אומנם סיפקו לחלל חום רב, אך יצרו בעיות משלהם. כך למשל, רדיאטורים המפוזרים ברחבי הבית יעילים ככל שהיו, לא הצליחו לענות הצורך העיצובי של הבתים העדכניים בשנים האחרונות, ואח בוערת הצליחה אומנם לחמם נפלא חלק נרחב מהבית, אך לא את כולו. פתרונות החימום שלא ענו על הצרכים העיצוביים, הבריאותיים והכלכליים הובילה את טובי המוחות למחשבה על פתרון יעיל יותר.


נעים להכיר- החימום תת רצפתי
אחד הפתרונות היצירתיים והיעילים ביותר לחימום בתים פרטיים, מוסדות, בריכות שחיה ואפליקציות אחרות הוא החימום התת רצפתי. החימום התת רצפתי מבוסס על מערכות VRF ומולטי אינוורטר, המשנות את עוצמת עבודתן על פי דרישה. שיטה מאוזנת שכזו מביאה לטמפרטורה אחידה בכל רחבי הבית עם חימום המערכת, גם במקומות קרים ביותר.


יתרונות המערכת:

   יעילה ביותר גם בטמפטורה קיצונית
   עלות הפעלת המשאבות זולה משמעותית מכל גוף חימום אחר
   מאפשרת חימום אחיד של כל חלל, בכל גודל
   החום הנפלט מהמשאבות נחשב לבריא יותר
   פתרון אסתטי לחללים גבוהים
   חסכון במקום (אין צורך ברדיאטורים או בעזרי חימום אחרים) נשמח להכין אתכם לימי החורף הקרים ולצייד אתכם במערכות החימום התת רצפתיות המתקדמות שלנו.
​​​​​​​
Coi בניית אתרים
   הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
דף הבית טלפון פייסבוק