הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
חימום מים

מערכות חימום מים בטכנולוגית אינוורטר

חברת VRF מתמחה בפתרונות מיזוג אוויר במערכת VRF ומולטי אינוורטר. אנו מספקים ייעוץ, התקנה וביצוע למערכת VRF ומולטי אינוורטר המאפשרת חימום מים במקלחות, בריכות ג'קוזי או בריכות שחיה בטכנולוגית מתקדמת. מערכות חימום המים של המערכת, נעזרות באנרגיה מן הטבע הנחשבת ידידותית מאוד לסביבה.

בריכה היא מקור להנאה כשהיא מקררת את הגוף בחודשי הקיץ הלוהטים, אבל מה נעשה בימות החורף? אנו מקווים שלא התנסיתם, כיוון שבריכה שאינה מחוממת בימים הקרים הופכת את השהיה בה לסבל צרוף. באותה מידה גם מים קרים במקלחת או ג'קוזי אמורים להיות נעימים כדי שנוכל להנות מהשהות בהם.

​​​​​​​
אחת הדרכים להפוך את המים לחמים ונעימים לאורך כל השנה, היא להעזר בטכנולוגית החימום של מערכת VRF ומולטי אינוורטר. חימום המים באמצעות מערכת VRF ומולטי אינוורטר, מתבצע באמצעות משאבות מים ייחודיות הסופחות את החום מהסביבה (אוויר, אדמה או שמש) ומחזירות אותו פנימה לצורך חימום. המשאבות פועלות גם בטמפרטורות קיצוניות ומאפשרות לחמם מים בכמויות גדולות, כולל בריכות שחיה או מאגרי מים גדולים.
בריכה
להפעיל את המזגן ולחמם את הבריכה במינימום אנרגיה
בריכה מחוממת היא חלום שניתן להגשים בקלות רבה באמצעות טכנולוגיה מתקדמת. תוכלו לסיים יום עבודה כשאתם משתכשכים בבריכה מחוממת, או לחמם בקלות כל מאגר מים מבלי להשקיע עוד כסף על חימומם. מערכת VRF ומולטי אינוורטר מצליחה לעשות בקלות את מה שנראה בלתי אפשרי- לאפשר לכם אספקת מים חמים באופן ששוטף מבלי להעלות את צריכת החשמל. כיצד ?
מערכת VRF לא רק מנצלת את האנרגיה כדי לוסת את הטמפטורה בחלל ומשמשת כפתרון יעיל למיזוג אויר, אלא היא אף משפיעה במקביל על טמפטורת המים. מדחס גדול הממוקם בקרבת המערכת מאפשר לכם להפעיל את המזגן ובמקביל לחמם את המים בבריכת השחיה או לשטוף כלים ביעילות מרבית. כל מערכת מבית VRF משתמשת בכמעט 80% אנרגיה מהסביבה ובמעט מאוד חשמל, כך שהעלות לעומת אמצעי חימום אחרים היא זולה ביותר.
​​​​​​​
פתרון ייחודי למיזוג אוויר מושלם
כל אחת ממערכות VRF ומולטי אינוורטר מצוידת במערכת בקרה דיגיטלית, המאפשרת לכם לשלוט על טמפרטורת המים או הטמפרטורה ברחבי הבית. כל מערכת שומרת על טמפרטורה קבועה ללא סטיות, לנוחות מקסימלית בחלל הממוזג כשאתם בוחרים בטמפרטורה הרצויה בכל זמן נתון. אז בין אם בחרתם לחמם או לקרר חלל או לחמם מים, תוכלו להנות מחימום וקירור אחיד לאורך זמן באותו המקום.

מעוניינים להתקין מערכת VRF לחימום מים בבית או במשרד? צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם עוד היום.
Coi בניית אתרים
   הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
דף הבית טלפון פייסבוק