הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
התקנת מערכות VRF ומולטי אינוורטר

התקנת מערכות VRF ומולטי אינוורטר

VRF מתקינה את מערכות מיזוג האוויר המתקדמות ביותר בעולם. התקדמו גם אתם לבחירה המועדפת על בעלי בתים, משרדים ובניינים- מערכת VRF ומיני אינוורטר הכוללת חסכון עד פי 5 בצריכת החשמל.

מערכת מיזוג VRF ומולטי אינוורטר מספקת מענה מקיף ויעיל ביותר לכל חלל שהוא- החל מוילות ובתים גדולים, דרך משרדים וכלה בחללים ענקיים המחייבים טמפרטורה אחידה לאורך כל השנה. השילוב הייחודי בין הטכנולוגיה החדשנית והאמינה לבין שלל היתרונות שבמערכת, הופך את מערכת VRF ומולטי אינוורטר לפתרון המיזוג האידיאלי.

​​​​​​​
מערכת VRF -קשת רחבה של יתרונות
מערכת VRF ומולטי אינוורטר נחשבת למערכת המיזוג החדשנית והיעילה ביותר כיום. המערכת הינה מודולרית, ומאפשרת שימוש במספר מאיידים בו זמנית, לשליטה מירבית בטמפרטורה הרצויה בכל חלל וחלל. ניתן למזג ולחמם בחללים שונים בו זמנית ולדאוג לטמפרטורה אחידה לכל אורך ההפעלה.
מערכת  VRF ומולטי אינוורטר
טעימה מיתרונות מערכת VRF ומולטי אינוורטר:
   שליטה מדויקת בטמפרטורה בכל חדר
   פעילות שקטה המתאימה במיוחד למשרדים ולבתים
   חסכון ניכר בחשמל בהשוואה לכל מערכת אחרת למיזוג אוויר
   אחזקה קלה ונוחה, כל אחד מהמדחסים ניתן להחלפה בקלות
   נוחות תרמית בכל חדר וחדר
   המערכת כוללת מגוון יחידות פנימיות הניתנות להתאמה לחללים שונים


אופן ההתקנה בVRF
למרות שעל פניה נשמעת מערכת VRF מורכבת למדי, התקנתה פשוטה ושונה לחלוטין מהתקנת מזגנים רגילים. במהלך ההתקנה נחבר את יחידות הקצה (המאיידים) למעבה על ידי צנרת גז וכבלי חשמל מתאימים. לאחר ההתקנה תתקיים בדיקה יסודית במקום לוידוא תקינות המערכת. כל מערכות VRF ומולטי אינוורטר מבוקרות ומנוהלות על ידי בקרה ממוחשבת פנימית, המתחברת לכל מחשב אישי או "בית חכם". הבקרה הממוחשבת מאפשרת שליטה נוחה על כל אחת מיחידות המערכת, וכן מספקת אפשרות לחמם ולקרר אזורים שונים במקביל.


שילוב מושלם בעיצוב הבית/המשרד
אנו ב-VRF מספקים פתרונות ייחודיים כדי להתאים את מערכות מיזוג האוויר לעיצוב הבית. כבר בשלב הראשוני של התכנון נוועץ באדריכלים ומהנדסים, כדי שנוכל ליישם את הפתרון המתאים שיספק לכם מוצר מעולה שיעבוד ביעילות לאורך זמן וישתלב היטב בעיצוב הרצוי. לאור הניסיון הרב שצברנו בייעוץ והתקנה של מאות מערכות מיזוג אוויר במשרדים ובבתים ברחבי הארץ, נוכל למצוא מקומות מתאימים עבור יחידות העיבוי בפינות נסתרות ובאזורים שישתלבו היטב בעיצוב הקיים.

​​​​​​​
Coi בניית אתרים
   הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
דף הבית טלפון פייסבוק