הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
אודות

אודותינו

מאות לקוחות ישראלים בחרו בשירות VRF וזה לא במקרה.
כבר מעל עשור שחברת VRF מנעימה את האווירה במאות בתים, משרדים ומפעלים.
VRF מובילה את ענף מיזוג האוויר בישראל, ומתמחה בייעוץ, תכנון והתקנה של מערכות מיזוג אוויר מכל הסוגים. ההתמחות המרכזית שלנו היא בתכנון והקמת מערכות VRF ומולטי אינוורטר, מערכות מיזוג האוויר המתקדמות בעולם, המהוות פתרון מושלם למיזוג כל חלל תוך חיסכון מירבי בחשמל.

אווירה נעימה בכל מקום
אנו מסייעים ללקוחותינו להרגיש טוב לא משנה היכן הם נמצאים- בין בדירה פרטית, בין בבניין משרדים רב ידיים ובין במפעל תעשיה. חברתנו היא מתקינה מורשה של היצרניות המובילות בישראל בתחום מיזוג האוויר: Toshiba, LG, ‏Mitsubishi, fujitsu ועוד, ההתקנה מבוצעת על ידי מתקין מזגנים מוסמך מטעם החברה, בשיתוף פעולה צמוד עם מהנדסים ואדריכלים על מנת להתאים את פתרון מיזוג האוויר לעיצוב הקיים בחלל.

ביצוע על הצד הטוב ביותר
מומחי החברה בקיאים בענף המיזוג לאורך ולרוחב, עובדה המבטיחה לכם כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר בהתאם לדרישות היצרן והלקוח. המתקינים המיומנים עושים ככל יכולתם על מנת להתאים את פתרון המיזוג לחלל הקיים, ומיד בתום ההתקנה מוודאים כי המוצר שרכשתם עובד כיאות. הליווי הצמוד שאנו מעניקים ללקוחות לא מסתיים בתום ההתקנה. לאורך שלוש שנים תזכו לתקופת אחריות מלאה, הכוללת קו פתוח לשאלות, בקשות ותיקונים שוטפים.

הכל נשאר בבית
אנו עושים הכל עבור הלקוחות שלנו, ותמיד משתדלים לחסוך להם כסף באמצעות מגוון פתרונות יעילים. כל הצעת מחיר שאנו מוציאים עבורכם תשתלם לכם יותר מכל חברה אחרת, כיוון שאיננו מוציאים את העבודה "החוצה" – אנו לא נעזרים בקבלני משנה או ספקים חיצוניים אלא מבצעים את כל העבודה בעצמנו.
בין לקוחותינו נמנים: משרדים, לקוחות קמעונאים, לקוחות פרטיים, קבלנים, מפעלי תעשיה ועוד.
​​​​​​​
נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה נוספת, ולהנעים עליכם גם את הגלישה באתר.
 
 
 
 
Coi בניית אתרים
   הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
דף הבית טלפון פייסבוק